RSS

Субота, 27.05.2017
Реклама

Опубліковано: 20.01.2015 о 10:17. Розділ: IT Компанії
500 000 гривень для розвитку IТ-молоді! 
Міжнародний IT-Чемпіонат комп'ютерних талантів "Золотий Байт-2015" надає нові можливості для талановитої молоді з України, Білорусі, Казахстану та Естонії! Це шанс реалізувати свої ідеї і зарекомендувати себе серед представників найбільших IT-компаній світу. Призовий фонд Чемпіонату - півмільйона гривень.


Трохи менше місяця залишилося до завершення прийому заявок для участі у Міжнародному чемпіонаті комп'ютерних талантів "Золотий Байт-2015". Чемпіонат торік побив рекорди: у конкурсі брало участь більше 8 тис. чоловік. У Регіональному фіналі за перемогу змагалися 520 проектів, з яких найбільш талановиті були запрошені на Міжнародний фінал Чемпіонату.

Багато учасників отримали пропозиції про роботу від світових IT-компаній, а автори найцікавіших стартап-проектів отримали інвестиції та підтримку.

Серед важливих досягнень "Золотого Байту-2014" були спеціальні призи для студентів і наставників команд. Так, ментор команди, яка здобула перемогу в Міжнародному фіналі чемпіонату в номінації NoSQL Еxpert від компанії InterSystems, отримав тиждень стажування в Кембриджському університеті. Для студентів, окрім призів, були передбачені освітні поїздки у світові центри інформаційних технологій. Організатори "Золотого Байта" цього року продовжують традицію і приготували переможцям захоплюючі подорожі на кращі світові IT-івенти.

"Золотий Байт-2015" приймає естафету і запрошує всіх, хто захоплюється комп'ютерними технологіями і дизайном, взяти участь у Чемпіонаті та довести, що саме їхні ідеї гідні найвищих нагород.

Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп'ютерної Академії ШАГ та ініціатор проведення Чемпіонату "Золотий Байт": "IT-ринок України потребує таких чемпіонатів. Це дає можливість талановитим студентам проявити себе і змусити IT-компанії звернути на себе увагу. Адже саме виклики дають нам можливість зрозуміти, хто ми є насправді. І немає нічого кращого, ніж, прийнявши виклик, перемогти".

Для того, щоб стати учасником Чемпіонату, необхідно пройти онлайн-реєстрацію і подати свій проект до 21 лютого 2015 року. Міжнародний фінал "Золотого Байта-2015" відбудеться у квітні 2015 в Києві.

Генеральними партнерами Чемпіонату "Золотий Байт" виступають провідні компанії у сфері IT: Microsoft, InterSystems, Dell, Intel, поліграфія Wolf, Stearling Studio та інші.

Цього року представлена нова номінація від компанії Microsoft - Best in Cloud. Участь у даній номінації передбачає роботу з сервісом Microsoft Azure.

Номінації Чемпіонату:

- Startup Сhallenge (конкурс програмних проектів);
- Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів);
- Mobile Development (конкурс мобільних додатків);
- Game Design (конкурс зі створення ігор);
- Character Design (конкурс зі створення ігрових персонажів);
- Web Design (конкурс web-проектів);
- Short Movie (конкурс короткометражних фільмів);
- NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних);
- Best in Cloud (конкурс проектів з використанням сервісу Microsoft Azure);
- Junior Competition (конкурс для дітей 10-14 років).

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті доступна на сайті goldenbyte.org і сторінках проекту в соцмережах: facebook.com/GoldenByteInternational; vk.com/goldenbyte.

Читайте також:
Реклама

Рейтинг: 4.0

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Переглядів: 3311. Джерело: goldenbyte.org
 Реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

  Система Orphus